15-lecie Środowiskowego Domu Samopomocy w Opatowie - Środowiskowy Dom Samopomocy w Opatowie, ul. Henryka Sienkiewicza 5 27-500 Opatów tel/fax 15 868 33 33 e-mail sds@umopatow.pl

Środowiskowy Dom Samopmocy w Opatowie

15-lecie Środowiskowego Domu Samopomocy w Opatowie

Dnia 30 września br. obchodziliśmy XV-lecie utworzenia Środowiskowego Domu Samopomocy w Opatowie. Z uwagi na zalecenia dotyczące COVID-19, ten szczególny i wyjątkowy dzień uczciliśmy w naszym najbliższym gronie.

Pani Kierownik Hanna Wyrąbkiewicz, w powitalnym przemówieniu złożyła podziękowania osobom, które przyczyniły się do powstania naszej placówki, a także wspomniała osoby, które uczęszczały do naszego Domu a również tych , których już nie ma wśród nas.
Część artystyczna programu była niezwykle wzruszająca i poruszyła do głębi nasze serca, w jednej chwili wróciły do nas wspomnienia i nasze osobiste historie –,, życie to są piękne chwile ‘’.
Została zaprezentowana twórczość poetycka naszej uczestniczki – p. Ewelinki, poezja przepełniona prawdą, wrażliwością, pragnieniem szczęścia i potrzebą akceptacji.
Podczas prezentacji multimedialnych przypomnieliśmy sobie historię powstania naszego Domu i jego przemiany aż po dzisiejszy dzień.
Zobaczyliśmy się również w „krzywym zwierciadle” , słuchając charakterystyki naszych charakterów okraszoną szczyptą humoru.
Nie zabrakło również urodzinowego tortu, kwiatów, życzeń, gratulacji i upominków.