Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - WRACAMY DO DOMU !
1 czerwca 2020

WRACAMY DO DOMU !

1 czerwca 2020 roku wróciliśmy do naszego Domu, po długiej przerwie. W związku z pandemią Covid – 19, działalność naszego Ośrodka musiała zostać zawieszona.

Ten czas był dla nas bardzo trudny. Musieliśmy się nauczyć funkcjonować w „ nowym świecie’’, któremu nieodłącznie towarzyszy ciągła dezynfekcja i przestrzeganie środków ostrożności. Nie mogliśmy się ze sobą  spotykać, nasze kontakty przez zaistniałą sytuację stały się  niemożliwe.

Na wieść o powrocie do Domu, nasza radość była ogromna. W dalszym ciągu nie jest łatwo, gdyż musimy na co dzień przestrzegać  wszelkich środków  ostrożności  tj. zachowywanie  bezpiecznych odstępów  względem  siebie, noszenie ochronnych maseczek i rękawiczek, regularne dezynfekowanie pomieszczeń i przedmiotów codziennego użycia. Pomimo obostrzeń, jesteśmy szczęśliwi, ponieważ wreszcie możemy się spotkać i  przebywać ze sobą  a przede wszystkim znowu planować wspólne projekty , móc uczestniczyć  w konkursach  i przygotowywać  się do nich.

Przejdź do - DZIEŃ KOBIET I MĘŻCZYZN
9 marca 2020

DZIEŃ KOBIET I MĘŻCZYZN

Dnia 09.03.2020 roku obchodziliśmy w naszym Domu Dzień Kobiet i Mężczyzn. Od kilku dni trwały przygotowania,   bowiem uczestnicy   samodzielnie  wykonywali  pięknie pachnące, naturalne sole do kąpieli. Dodatkowo, pod nadzorem opiekuna, Panowie przygotowali słodką niespodziankę – słodkie i pyszne desery. Już same przygotowania wprowadziły niezwykle miłą atmosferę i chęć współpracy wśród uczestników.

Czytaj więcej o: DZIEŃ KOBIET I MĘŻCZYZN
Przejdź do - PLENER WIOSENNY
25 marca 2020

PLENER WIOSENNY

 Po długiej zimie, przyszedł czas na wiosnę .

Dzisiaj rozpieszczała  wszystkich  piękna pogoda, która zachęcała do spaceru.

Tak więc wybraliśmy się  na dłuuugi spacer, który skłonił nas do obserwacji przyrody  i tego co się dzieje wokoło. Drzewa puszczają piękne pąki, zwiastuny wiosny – żonkile i narcyze niezmiennie od lat zachwycają swą urodą .

Wiosno przybywaj !!!