Aktualności - Środowiskowy Dom Samopomocy w Opatowie, ul. Henryka Sienkiewicza 5 27-500 Opatów tel/fax 15 868 33 33 e-mail sds@umopatow.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Budynek ŚDS

Wycieczki

Turnieje

Prace uczestników

 • Kontakt

  Środowiskowy Dom Samopomocy w Opatowie
  ul. Henryka Sienkiewicza 5
  27-500 Opatów
  tel/fax 15 868 33 33
  e-mail sds@umopatow.pl

Aktualności

Artykuły

 • NA SŁOWIAŃSKĄ NUTĘ

  W dniu 8 listopada br. uczestniczyliśmy w Siódmej Gali Piosenki Środowiskowych Domów Samopomocy województwa świętokrzyskiego pt. ,,Na słowiańską nutę’’ zorganizowanej w Samorządowym Centrum Kultury w Obrazowie przez Sandomierskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Niepełnosprawnością Intelektualną - ŚDS w Kleczanowie. Spośród dziesięciu Placówek biorących udział w gali, dwie z nich zostały wyróżnione w tym My. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowali: p. Grażyna, p. Wiesia, p. Asia, p. Krystyna, p. Ewelina, oraz p. Andrzej w utworach ,, Lipka’’ i ,, Kiedym ja wiła wianek zielony’’. Naszym zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów scenicznych.

  Czytaj Więcej o: NA SŁOWIAŃSKĄ NUTĘ
 • ZNÓW ZDOBYWAMY PIERWSZE MIEJSCA

  W dniu 4 listopada 2022r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów i nagród laureatom prac które wpłynęły do Oddziału Świętokrzyskiego PFRON w ramach tegorocznej XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Sztuka Osób Niepełnosprawnych’’ pod hasłem ,,Świat za sto lat’’.

  Czytaj Więcej o: ZNÓW ZDOBYWAMY PIERWSZE MIEJSCA
 • Pamiętamy o zmarłych …

  W dniu 28 października 2022 r. Uczestnicy Naszego Domu odwiedzili miejsce spoczynku bliskich nam zmarłych. Spacer alejkami cmentarza parafialnego był dla nas głębokim przeżyciem, wprowadził w nastrój refleksji, zadumy oraz wspomnień o osobach bliskich, których już niestety z nami nie ma.
  Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy pochylili się nad mogiłami w ciszy na modlitwie, pozostawili wiązanki wykonane w pracowni plastyczno –rękodzielniczej oraz zapalili znicze.

  Czytaj Więcej o: Pamiętamy o zmarłych …